Hakkımızda

Birdoludükkan

Her geçen gün artan ürün çeşidi ile hayatınızı kolaylaştırmak için uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.Çağımızın en büyük sorunlarından biri zamanın hızına yetişemiyor oluşumuz.Bu sorunla başa çıkmanız için, zamandan tasarruf ettirecek, mutfaktan banyoya, kişisel bakımdan oto aksesuarlarına kadar hayatınızın her alanında size kolaylık , pratiklik sağlayacak ürünleri araştırıp, hizmetinize sunuyoruz.

2021 Mart ayında faaliyete geçen şirketimizle @birdoludukkan instagram sayfamızla sizlere yurtiçi ve yurtdışı kaynaklardan en yeni, en ilginç aktüel ürünleri ulaştırmaya başladık.Kullanımı kolay, aradığınız ürünü kolayca bulabileceğiniz bu web sitemizle hizmete devam ediyoruz.Kapıda ödeme, havale/eft ve kredi kartınızla güvenli bir şekilde sitemizden kolayca sipariş oluşturabilirsiniz.

Siparişleriniz %70 i aynı gün kargolanmaktadır.Haftasonu veya tatil gününe denk gelmedikçe en geç ertesi gün kargolanmaktadır.

Tecrübeli müşteri temsilcilerimiz ile siparişinizin her aşamasında sizi bilgilendiriyor ve istekleriniz doğrultusunda yardımcı oluyoruz.

 
Web sitemiz haricinde diğer mecralarda da satışlarımız bulunmaktadır. Logo üzerine tıklamanız ile mağazalarımıza geçiş yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler.